| Termék információ | |
| Modell | 8081 |
| Pálya | 8 mm |
| Erő | 1000W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220 V-240V/50 Hz (60 Hz) | |
| R.P.M | 2600-6500 |
| Hátsó pad | 125 mm{1}}mm |
| Hitelesítés | CE&RoHS |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 8081 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4 DB/CTN |
| Kartondoboz mérete | 46 * 34 * 34cm |
| G.W | 16 kg |
Termékleírás:
Dual Action Auto Detailing Polisherünk a legjobb minőségű nyersanyagokból és a legfejlettebb technológiával készül, az ipari szabványoknak megfelelően, professzionális gyártó csapatunk vezetése alatt. Elkötelezettek vagyunk ügyfeleink különféle igényeinek kielégítése iránt. Hiszünk abban, hogy ez a polírozógép kiváló minőségű élményt nyújt Önnek.
A termék előnyei:
A Dual Action Auto Detailing Polisher nagyon precíz alkatrészeket és humanizált tervezést használ, ami nagyon megfontolt. Biztosítjuk a biztonságos működést és a zavartalan működést, ugyanakkor kényelmes érzést biztosítunk a felhasználóknak. A Dual Action Auto Detailing Polisher ideális autók polírozására. Optimális sebességbeállításokat kínál 2600 és 6800 ford./perc között, elektronikus fordulatszám-szabályozással a terhelés alatti állandó fordulatszám fenntartása érdekében, valamint lágyindítási funkciókkal a zökkenőmentes indítás érdekében. A CNC megmunkálási ellensúly precízebbé, hatékonyabbá és professzionálisabbá teszi a Dual Action Auto Detailing Polisher-t, így rendelkezik a stabil minőség és a tartósság jellemzőivel. Ezek közül a kapcsoló önzáró gombja, amellyel a kapcsolót zárja, működésben tarthatja a gépet, így kényelmesebbé válik az ügyfelek számára. Ezenkívül a csúszásmentes, puha gumi bevonatú fogantyú kialakítása hatékonyan megakadályozza a kéz elcsúszását, így az ügyfelek nagyobb kényelmet és irányítást biztosítanak.
Népszerű tags: kettős működésű automatikus részletező polírozó, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, testreszabott, nagykereskedelmi, ár, árlista, árajánlat, Kínában gyártott






