| Termék információ | |
| Modell | 8082 |
| Pálya | 8 mm |
| Erő | 1000W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220 V-240V/50 Hz (60 Hz) | |
| R.P.M | 2800-6500 |
| Hátsó pad | 125 mm{1}}mm |
| Hitelesítés | CE&RoHS |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 8082 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4 DB/CTN |
| Kartondoboz mérete | 42 * 34 * 34cm |
| G.W | 14 kg |
Termékleírás:
Ez a változtatható fordulatszámú polírozó lágyindítás funkcióval rendelkezik, hogy jó élményt és könnyen kezelhető legyen a felhasználók számára. 1000 W teljesítményt és 2800-6800 fordulat/perc-et kínál, így használat közben egyszerű sebességszabályozást tesz lehetővé. A poreltávolító szellőzők hatékonyan optimalizálhatják és megakadályozhatják a por bejutását a levegő keringtető rendszerébe, védik a tápegységet, megakadályozzák a jó hőelvezetési hatást, és megakadályozzák a gép meghibásodását, meghosszabbítják a gép élettartamát és csökkentik a karbantartási költségeket. Polírozó párna nagy sűrűséggel, jó rugalmassággal, könnyen cserélhető, mosható és újrafelhasználható, csökkentheti a költségeket, jobb kompozit polírozó hatással. Az intim U-alakú fogantyúlyuk kényelmet biztosít a használat során, a gumi markolat pedig energiacsillapított a könnyű felszerelés érdekében. Ez a polírozógép professzionális és kényelmes együttélés, a funkció és a hatás jó, megfelel a legtöbb polírozási igénynek, hogy költséghatékony élményt nyújtson.
Népszerű tags: rövid nyelű, 8 mm-es kettős hatású polírozó, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelmi, ár, árlista, árajánlat, Kínában gyártott







