| Termék információ | |
| Modell | 9122 |
| Pálya | 12 mm |
| Erő | 1000W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz (60Hz) | |
| R.P.M | 1800-4500 |
| Hátlap | 125-150 mm |
| Hitelesítés | CE &, RoHS |
| OEM | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 9122 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4db/CTN |
| Kartondoboz mérete | 42*34*34 cm |
| G.W | 14 KGS |
Termékleírás:
Ez a termék lágyindítású polírozógép, állandó sebességű rendszerrel. 900 w névleges bemeneti teljesítménnyel és 110 V/60 Hz& 230 V/50 Hz névleges feszültséggel a biztonság garantált; ez a termék 12 mm-es excentricitással rendelkezik, 6 sebességes sebességváltóval van felszerelve, és 125- A 150 mm-es tárcsaméret és a különböző 2600-6800/min sebesség lehetővé teszi a különböző polírozási helyzetek kezelését; ez a termék ergonomikus kialakítású, legyen szó csúszásmentes puha gumi bevonatú markolatról elöl és hosszú fogantyúról a hátoldalon. így könnyebben, kényelmesebben és munkaerőtakarékosabban használhatja a gépet. Természetesen van egy sor értékesítés előtti és értékesítés utáni szolgáltatásunk is. Felveheti velünk a kapcsolatot, ha kérdése van a gép vásárlása vagy használata során. Ha testre kell szabnia a termék színét vagy kialakítását, akkor is vegye fel velünk a kapcsolatot, és mi gondoskodunk az egész folyamatról. Neked.
Népszerű tags: 12 mm -es autófényező, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelem, ár, árlista, árajánlat, Kínában gyártva






