| Termékismertető | |
| Modell | 8082 |
| Pálya | 8mm |
| Hatalom | 1000W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz(60Hz) | |
| R.P.M | 2800-6500 |
| Hátlap | 125mm-150mm |
| Hitelesítés | CE>> |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 8082 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4DB/CTN |
| Doboz mérete | 42*34*34cm |
| G.W. | 14KGS |
Termék leírása:
A polírozó egy változtatható sebességű polírozó, puha indítási kialakítással. A puha csomagtartó zökkenőmentes indítást biztosít a kezdeti használathoz, nem túl erőszakos ahhoz, hogy a gépet kivezd az ellenőrzés alól, hanem jobban védje autóját, jó élményt nyújtson. A hat fogaskerék sebességváltó kialakítása lehetővé teszi a megfelelő sebesség kiválasztását a használathoz. Ez a polírozó gép kiváló porelszívó kimenettel is rendelkezik, amely hatékonyan megakadályozhatja a por jó hőelvezetési hatását a gép károsodására, elkerülheti a gép hibás működését, mivel a tápegység nagyon jó védelmi hatással rendelkezik, de tovább csökkenti a hibafrekvenciát a használat során, meghosszabbítja a gép élettartamát, hogy kényelmesebben használhassa. Ez a polírozó gép úgy tervezték, hogy jobb felhasználási élményt nyújtson, válassza ki, hogy nem hagyja megbánni.
Népszerű tags: kék 8mm kettős akció polírozó, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelem, ár, árlista, árajánlat, made in China







