| Termék információ | |
| Modell | 9082 |
| Pálya | 8 mm |
| Erő | 1000W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz (60Hz) | |
| R.P.M | 2600-6500 |
| Hátlap | 125-150 mm |
| Hitelesítés | CE &, RoHS |
| OEM | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 9082 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4db/CTN |
| Kartondoboz mérete | 42*34*34 cm |
| G.W | 14 KGS |
Termékleírás:
Ez a termékcsomag polírozó, gyantázó, tömítő máz egy testben, ez a polírozó mester neve. Kiváló minőségű rézmagos motort használ a folyamatos áramellátáshoz a géphez, a polírozó hatás figyelemre méltó. Összesen hat fokozat állítható be, hogy alkalmazkodjanak a különféle festékekhez: közönséges festék, fémfesték, gyöngyfesték. 1-2 fokozatú kis sebességű köszörülés, 3-4 sebességfokozat közepes sebességű csiszolás, 5-6 fokozatú nagysebességű polírozás, 2600-6800OPM átfogó élményt nyújt. Ez a gép használható D-típusú fogantyúval vagy oldalsó fogantyúval, az oldalsó fogantyú rövid ideig használható, a d-típusú fogantyú hosszú ideig használható, könnyen használható fáradtság nélkül. Ha érdekli, kérjük lépjen kapcsolatba velünk.
Népszerű tags: 6 hüvelykes véletlenszerű pályás autófényező, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelem, ár, árlista, árajánlat, Kínában gyártva






