| Termék információ | |
| Modell | 8211 |
| Pálya | 21 mm |
| Erő | 1000W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz (60Hz) | |
| R.P.M | 2200-5000 |
| Hátlap | 125-150 mm |
| Hitelesítés | CE &, RoHS |
| OEM | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 8211 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4db/CTN |
| Kartondoboz mérete | 46*34*34 cm |
| G.W | 16KGS |
Termékleírás:
Ez a termék egy polírozógép négyszögletes fejjel és hosszú fogantyúval. Az excentricitása 15 mm, és a teljesítmény elérheti az 1000 W -ot. A névleges feszültség a különböző országok és régiók szerint testreszabható. Percenként akár 5000 kört is meg tud pörgetni.' alkalmas sokféle méretű vetőgéphez, a 125 mm -től 150 mm -es vetőgépekig simán használható. CE és ROHS tanúsítvánnyal is rendelkezik. Abszolút rugalmas és szép megjelenésű, és még mindig nagyon erős teljesítményben. A burkolat minden része ragasztóval van bevonva, hogy a felhasználók kényelmesen élhessenek. A lágyindítás konfigurációja szintén jobb minőséget és biztonságot nyújthat. Ehhez a termékhez különböző testreszabási szolgáltatásokat is tudunk biztosítani, például színt vagy logót. Meg tudjuk csinálni az Ön számára, és a legjobb árajánlatot nyújtjuk. Ha bármilyen részlete van, kérjük, tudassa velünk. Képesnek kell lennünk arra, hogy nagyon magas színvonalú szolgáltatást nyújtsunk Önnek.
Népszerű tags: 21 mm -es kettős hatású polírozó, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelem, ár, árlista, árajánlat, Kínában gyártva






