| Termék információ | |
| Modell | 5801 |
| Erő | 1000W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220V-240V/50Hz (60Hz) | |
| R.P.M | 800-3000 |
| Hátsó pad | 125 mm{1}}mm |
| Hitelesítés | CE&RoHS |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 5801 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4 DB/CTN |
| Kartondoboz mérete | 46 * 34 * 34cm |
| G.W | 16 kg |
Termékleírás:
Ez a termék egy változtatható fordulatszámú, lágy indítású forgópolírozó. 1,000 watt teljesítménytámogatással, teljesen golyóscsapágyas építőmotorral és hőkezelt, precízen vágott acél fogaskerékkel rendelkezik, amelyet a polírozás hatékonyságának javítására terveztek. .A tökéletes elektronikus vezérlés lehetővé teszi a gép számára, hogy a betöltés közben is fenntartsa a megadott sebességet, biztosítva a kívánt befejezési eredményt.A kényelmes hatfokozatú fordulatszám-szabályozás lehetővé teszi a 800-3000 fordulatszám közötti választást polírozáskor.A gép használatakor az ergonomikus kialakítású ragasztó a megfogáshoz jó élményt ad a tenyérnek.A bal és jobb oldalon lévő műanyag csavarok kivehetők a segédfogantyúhoz, ami kielégíthető akár a bal, akár a jobb oldalt részesíti előnyben. Amellett, hogy elégedett a funkcionalitással és a kényelemmel, ez A gép porvédő kialakítással is fel van szerelve, amely hatékonyan megakadályozza a por bejutását, így javítja a polírozógép élettartamát, és csökkenti az évekig tartó használat költségeit. Ha bármilyen szín- vagy tervezési követelménye van, akkor is tudunk jó testreszabási szolgáltatás az Ön számára.
Népszerű tags: hosszú nyelű rotációs polírozógép, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, testreszabott, nagykereskedelmi, ár, árlista, árajánlat, Kínában gyártott






