| Termék információ | |
| Modell | 5903 |
| Erő | 600W |
| Névleges feszültség | 110V-120V/60Hz |
| 220 V-240V/50 Hz (60 Hz) | |
| R.P.M | 1000-3500 |
| Hátsó pad | 3” |
| Hitelesítés | CE&RoHS |
| SZÁMÍTÓGÉPGYÁRTÓ | √ |
| Csomagolási információk | |
| Modell | 5903 |
| Csomag | Színes doboz |
| Mennyiség | 4 DB/CTN |
| Kartondoboz mérete | 46 * 34 * 34cm |
| G.W | 16 kg |
Termékleírás:
Ez a termék egy rövid nyelű, egyenes középső, egyfokozatú lassító polírozógép, koncentrikus forgása erős vágóerővel, gyorsan eltávolítja a mély karcolásokat, valamint tükörápolást. Kiváló minőségű motort, vastag rézhuzalt használunk, kopásállóbb és tartósabb. Hat sebességű, fokozatmentes, 1000-3500fordulatszám nélkül választható, számos feltételnek megfelel. Könnyű test, mindössze 186kg, ergonomikus kialakítás, kényelmes fogás, zökkenőmentes működés, hosszú működési idő nem fog fáradni. Gépünk pedig egyszerűen kezelhető, az üzemeltető műszaki követelményei nem magasak, ne aggódjon az autófesték túlzott kopása miatt, így autója bármikor új állapotot tarthat fenn, a család nélkülözhetetlen műtárgya. Mire vársz? Siess!
Népszerű tags: legjobb forgó polírozó, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, nagykereskedelem, ár, árlista, árajánlat, Kínában gyártott






